pixel

Zarezerwuj swoją taksówkę w Gdańsku

 1. Czas i adres
 2. Wybierz auto
 3. Dokonaj płatności

Adres nie został rozpoznany. Proszę upewnić się, że jest on poprawny - może nim być ulica, lotnisko, nazwa hotelu, bądź obiektu.

Szacowany czas przyjazdu następnej taksówki na ten adres: minut

Przperaszamy, dla podanego adresu nie ma obecnie żadnej dostępnej taksówki

  powered-by-google
Ładowanie
  Adres nie został rozpoznany. Proszę upewnić się, że jest on poprawny - może nim być ulica, lotnisko, nazwa hotelu, bądź obiektu.
   powered-by-google
   Based on your flight number, we have determined the pickup time. Be informed that the driver is monitoring the flight status and if you wish to take more time when leaving the airport (customs, etc.) please include this information in the message to the driver at the last step of the process.
   Następnym razem rezerwacji należy dokonać minimum 60 minut wcześniej.

   Dla z

   0
   Ile fotelików dla dzieci?
   1-4 years (9-18kg)
   3-6 lat (15-25kg)
   6-12 lat (22-36kg)

   Kierowca może dostarczyć tylko 2 foteliki dla dzieci.

   na do 03:19

   Foteliki dla dzieci w czasie odbioru z centrum miasta kosztują dodatkowo 30 CHF.

   OK

   Foteliki dla dzieci w przypadku odbioru z lotniska są darmowe, ale kierowca uruchomi taksometr, w czasie, gdy będzie montował je w swoim samochodzie.

   OK
   Zbieraj mile przy każdej rezerwacji Czytaj więcej
   Pobierz za pośrednictwem Google Play Pobierz za pośrednictwem App Store
   Rezerwuj przejazdy i zarządzaj nimi za pośrednictwem aplikacji mobilnej Talixo.

   Jak to działa

   • Wprowadź lokalizację, czas, wybierz samochód.
   • Zweryfikuj szczegóły rezerwacji i wybierz metodę płatności
   • Kierowca Talixo odbierze Cię w wybranym miejscu oraz o wybranym czasie.

   Prosto i szybko

   Kiedy Enter your start and destination address, date and time.
   Co Talixo finds a suitable taxi and the best limousine offers within the categories Economy, Business and First Class. Wszystkie oferty możesz zamówić od razu i bez żadnych opóźnień.
   Kto Doprecyzuj dane pasażera, aby kierowca mógł się z Tobą skontaktować w razie potrzeby.
   Potwierdź zamówienie Zweryfikuj szczegóły rezerwacji oraz wybierz preferowaną formę płatności. Proces rezerwacji dobiegnie końca w momencie, gdy klikniesz 'potwierdź rezerwację'.
   Poznaj szczegóły Otrzymasz potwierdzenie rezerwacji e-mailem wraz ze wszystkimi szczegółami przejazdu oraz kodem PIN.

   Bezpieczna i wygodna podróż do celu

   Dane pojazdu oraz dane kontaktowe Otrzymasz dane pojazdu oraz dane kontaktowe Twojego kierowcy 30 minut przed czasem odbioru poprzez wiadomość SMS.
   Przyjazd kierowcy Wszelkie dodatkowe powiadomienia będą wysłane poprzez wiadomość SMS kiedy kierowca dotrze już do punktu odbioru.
   Zweryfikuj ID Kiedy kierowca zweryfikuje poprawnie Twoją tożsamość, odwiezie Cię do celu.
   Autoryzacja płatności Po zakończeniu przejazdu potwierdź płatność za pomocą Twojego numeru PIN. Płatność i rachunek zostaną automatycznie wyświetlone na Twoim koncie Talixo
   Możesz wygodnie anulować swoją rezerwację lub dokonać w niej zmian w Twoim koncie Talixo. Po zalogowaniu wystarczy przejść do zakładki Moje zamówienia i kliknąć na przycisk "Edytuj" lub "Anuluj". Pamiętaj o tym, że możesz bezpłatnie edytować lub anulować rezerwację w konkretnym odstępie czasu przed podaną godziną odbioru. W zależności od tego kiedy dokonasz zmian lub anulujesz swoją rezerwację, możesz ponieść dodatkowe koszty.
   Czytaj więcej

   Opinie naszych klientów

   This was one of the best experiences I have ever had with a cab company. I had problems at the airport and the driver stayed with me for over an hour and helped me sort everything out. I would recommend this company to anyone. Thank you for such fabulous service!

   R.M.

   Ich möchte mich für den super Service Ihrer Fahrer/in bedanken. Das war Klasse, sehr flexibel und absolut empfehlenswert!

   M. Vogel, VOGEL Ingenieure

   We were very pleased with the service and would happily use it again when we are next in Germany.

   T. M.
   • Taxi

     
    • Taksówka

     Dobrze znana Ci taksówka

     • Cena według taksometru
     • Lokalne firmy taksówkarskie
     • Płatność bezgotówkowa i gotówką
     • Pomoc konsultanta 24/7
   • Economy+

    Toyota Prius Plus lub podobne
    • Limousine Economy Class

     Ulubiona wśród podróżujących oszczędnie

     • Stała cena
     • Automatyczne śledzenie lotów
     • 45 minut czasu oczekiwania po wylądowaniu samolotu
     • Tabliczka odbioru z imieniem i nazwiskiem w hali przylotów
     • Foteliki dla dzieci dostępne na życzenie
     • Płatność bezgotówkowa i gotówką
     • Pomoc konsultanta 24/7
   • Business Class

    Mercedes-Benz E-Class lub podobne
    • Limousine Business Class

     Business traveler's favourite

     • Czarne auto gwarantowane
     • Stała cena
     • Kierowca mówiący po angielsku
     • Automatyczne śledzenie lotów
     • 60 minut oczekiwania po lądowaniu
     • Tabliczka odbioru z imieniem i nazwiskiem w hali przylotów
     • Foteliki dla dzieci dostępne na życzenie
     • Płatność bezgotówkowa i gotówką
     • Pomoc konsultanta 24/7

   Jak mogę dokonać płatności?

   • Klienci indywidualni

    Talixo przyjmuje wszystkie rozpowszechnione metody płatności w tym karty MasterCard, Visa i American Express.

    • VISA
    • American Express
    • MasterCard
    • Gotówka
   • Klienci biznesowi

    Klienci biznesowi, którzy używają konta biznesowego Talixo mają dostęp do wszystkich metod płatności oferowanych klientom indywidualnym.

    Ponadto, Talixo pozwala m.in. na płatności przy użyciu kart Lufthansa AirPlus. Jedną z możliwych opcji dla naszych partnerów i organizatorów wydarzeń jest też płatność poprzez fakturę.

    Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj o naszym koncie biznesowym Talixo

    • AirPlus
    • American Express

   Gdańsk – dojazd z lotniska i atrakcje

   Gdańsk to jeden z najważniejszych punktów nie tylko na mapie Polski, ale i całej Europy Środkowej. Miasto z wielowiekową i wielokulturową tradycją, bogatą historią, z którą spotykamy się tutaj na każdym kroku. Stolica województwa pomorskiego to również prężnie rozwijające się centrum biznesu z solidnym zapleczem naukowym oraz akademickim. Gdańsk jest też integralną częścią Trójmiasta, dobrze skomunikowaną i z Gdynią, i z Sopotem, co tylko podnosi jego atrakcyjność w oczach turystów oraz biznesmanów chcących prowadzić nad Bałtykiem swoje interesy.

   Transport z lotniska do Gdańska

   Jak większość tego typu ośrodków, również port lotniczy im. Lecha Wałęsy jest położony nieco na uboczu. Jak dojechać z lotniska do Gdańska? Bardzo atrakcyjnym i praktycznym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług Talixo. Za pośrednictwem specjalnej aplikacji lub strony internetowej możesz zamówić transport z odpowiednim wyprzedzeniem. Kiedy samolot wyląduje na płycie lotniska, Twój kierowca będzie już na Ciebie czekał, nawet jeśli lot będzie opóźniony.


   Talixo zapewnia bezproblemowy i wygodny transport nie tylko na terenie Gdańska, ale i 730 innych miast na całym świecie. Korzystając z aplikacji lub strony WWW możesz zamówić auto dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb, zarówno jeśli chodzi o komfort jazdy, jak i liczbę pasażerów czy też wielkość bagażu. Talixo gwarantuje najwyższy standard transportu naziemnego. Dzięki temu rozwiązaniu planowanie podróży i delegacji jest dużo prostsze.

   Zwiedzanie miasta

   Kiedy już zamówimy transport z lotniska do Gdańska, zastanówmy się nad tym, jak najlepiej wykorzystać czas, który planujemy tutaj spędzić. Miasto oferuje nam tak wiele, że grzechem byłoby przesiadywać całymi dniami w hotelu. Na starcie proponujemy spacer gwarnymi uliczkami Starego Miasta. Przechadzając się Mariacką czy Długim Targiem nie sposób nie zakochać się w Gdańsku. Ale idźmy dalej, np. w kierunku Motławy, żeby zobaczyć słynnego Żurawia. Wybierzmy się również poza centrum, podążając śladami historii, odwiedźmy Westerplatte i Stocznię Gdańską. Pojedźmy też do Parku Oliwskiego, żeby się nim zachwycić. Gdańsk ma nam tak wiele do zaoferowania, że można go zwiedzać tygodniami.

   Baza hotelowa

   Gdańsk posiada bardzo szeroką i rozbudowaną ofertę noclegową. Również osoby ceniące sobie luksus mają tutaj w czym wybierać. Hotel Mercure, poza wysokim standardem i atrakcyjnym położeniem, może pochwalić się niesamowitymi widokami – to najwyższy budynek hotelowy w mieście. Kolejną interesującą alternatywą jest butikowy Hotel Gdańsk, położony w sąsiedztwie malowniczej mariny jachtowej. To kolejne miejsce, w którym można nie tylko wypocząć, ale i zakosztować luksusu. Piękną architekturą i stylowymi wnętrzami kusi, usytuowany nieco na zapleczu centrum, Dwór Oliwski,. Hilton, Hanza Hotel, Radisson Blu… – w Gdańsku naprawdę nie brakuje interesujących propozycji noclegowych dla gości, którzy oczekują wysokiego standardu.

   Smaki Gdańska

   Gdańsk definiuje nie tylko wielokulturowość, ale i mnogość smaków, jakich można tutaj skosztować. Jednym z ciekawszych miejsc na gastronomicznej mapie miasta jest położona na ulicy Szerokiej restauracja Metamorfoza. Serwuje się w niej kuchnię polską i środkowoeuropejską, z naciskiem na współczesne trendy kulinarne. Przy brzegu Motławy swój lokal prowadzi Barbara Ritz, zwyciężczyni popularnego programu Master Chef. W tym miejscu preferowana jest kuchnia fusion, a menu ma charakter sezonowy. Będąc na Targu Rybnym warto zajrzeć chociażby do restauracji Fellini. Jak już sugeruje sama jej nazwa, w tym miejscu podawane są dania kuchni włoskiej, a przygotowujący je kucharze korzystają z produktów sprowadzanych prosto ze słonecznej Toskanii.


   Gdańsk jest na tyle niezwykłym miastem, że warto do niego powracać. Żeby móc się po nim swobodnie przemieszczać, zainstaluj na swoim smartfonie bezpłatną aplikację Talixo. Dzięki niej zamówisz transport z lotnika im. Lecha Wałęsy do hotelu oraz do wszystkich innych miejsc, które będziesz chciał odwiedzić.   Talixo to płynna i bezpieczna podróż w najwyższej klasie. Zarezerwuj swoją pewną podróż po Gdańsku już teraz na talixo.pl